parallax background

MİMARİ MAKET


Müşterilerimiz projelerini en iyi şekilde anlatıp sunum yapabilmelerinin en etkili yollarınan birisi de makettir. Bu yüzden bizde projelerinizi gerçeğe uygun olarak istenilen ölçekte bire bir makete dönüştürüyoruz. Mimari makette iki çeşit hizmet vermekteyiz.

Dış mekan maketi: Bu hizmetimizde mimari projeye sadık kalarak dış mimarisinden peyjazına, arazi eğimlerinden çevre yollarına kadar herşeyi birebir olarak uyguluyoruz.

Tefriş maketi: Bu hizmetimizde ise mimari projenin iç mekanının tüm mahallerini maket olarak yapıyoruz. bu sayede müşterileriniz projenizin iç mekan kullanımı hakkında daha doğru ve daha kolay olarak bilgi sahibi olabiliyor.


İLETİŞİM
parallax background
 

3D GÖRSELLEŞTİRME


Artık inşaat sektöründen iç mimariye, reklam sektöründen peyzaj mimarisine kadar bir çok alanda 3d görselleştime aktif olarak kullanılıyor ve her geçen gün kullanım alanı giderek yaygınlaşıyor. bizde bu sektörde yılların verdiği tecrübe ile bir çok alanda hizmet veriyoruz.

Başta inşaat sektörü olmak üzere bir çok alanda projelerinizi 3 boyutlu görleştirerek onlara hayat veriyoruz. projenizin dış görüntüsünden iç mekan tasarımlarına kadar herşeyi istek ve arzunuza göre sizlere sunuyoruz. Projeleriniz cephe tasarımlarından pezjaz düzenine kadar herşeyi detaylı olarak çiziyor ve sizlere gerçeğe yakın bir görüntü sunuyoruz.

Aynı zamanda iç dekorasyon olarakta iş yerinden mağazalara, evlerden okullara, fabrikalardan ofislere kadar birçok alanı sizler için tasarlıyor.


İLETİŞİM
parallax background

3D ANİMASYON


Firmamız olarak sizlere 3d görselleştirmeye ek olarak projelerinizin hem içi mekan hem dış mekan olarak animasyonlarını yapıyoruz. Bu sayede müşterilerinizin sadece 3 boyutlu görsel olarak durağan değilde hareketli olarakta projenizi görmesini sağlıyoruz. bu sizin müşterilerinize erişmede en etkili ve geniş kitlelere ulaşmanızı sağlayan tv reklamlarından açık hava reklamcığına kadar olan tanıtımlarınızda video olarak gösterim yapmanızı ve projenizin daha iyi şekilde tanıtılmasına yardımcı olmaktadır.


İLETİŞİM
parallax background
 

SANAL GERÇEKLİK


Daha çok inşaat ve konut sektörüne yönelik olan bu hizmet, proje sunumlarında müşterilerini en kolay ve etkili şekilde etkilemenizi sağlayacaktır. Sanal gerçeklik teknolojisi sayesinde müşerileriniz projeleriniz içinde gerçek zamanlı olarak gezerek adeta projeniz içerinde yaşama imkanı buluyor. Gerçek zamanlı gösterim sayesinde müşterileriniz aynı zamanda projelerinizde sunulacak olan ürünleri canlı olarak birebir proje üzerinde seçme şansı da yakalayacaktır. Bu hem sizin ürün seçiminde fazla zaman harcamanızın önüne geçecek hem de müşterilerinizin ürünleri birebir kendi dairelerinde görerek seçmelerini sağlayacaktır.


İLETİŞİM